SANMITE 20 WP 0.1
|
|
Cena (mpc) |
|
Na lageru | 0 Nema. Iskažite vaše trebovanje bez obzira na trenutno stanje lagera. |
Aktivna materija: Piridaben 200 g/kg
PRIMENA:
Jabuka 0,05% (5 g u 10 l vode). U svim razvojnim fazama u zavisnosti od intenziteta pojave
Vinova loza 0,05 - 0,07%. U svim razvojnim fazama u zavisnosti od intenziteta pojave
Karenca: 35 dana – vinova loza, jabuka
MBT: dva puta
DELOVANJE:
Sanmite 20 WP je akaricid kontaktnog dejstva nove generacije sa brzim i dugotrajnim delovanjem (30 do 40 dana), pogodan za integralnu zaštitu.
SPEKTAR DELOVANJA:
Koristi za suzbijanje crvenog pauka (Panonychus ulmi ) i obične grinje (Tetranychus urticae ) u zasadima jabuke i vinove lozi.
PREPORUKE I NAPOMENE:
Zbog moguće ukrštene rezistentnosti, ne sme se alternativno primenjivati sa akaricidima sličnog mehanizma delovanja (fenproksimat, tebufenprid, piridaben).
Efikasan u različitom temperaturnom opsegu.
Letnji akaricid najbolje deluje na temperaturama od 25-30 C. Brzo inicijalno delovanje na sve pokretne stadijume. Ako su prisutni svi stadijumi i velika populacija , ponoviti tretiranje na 7 dana .
Obavezno pročitati originalno uputstvo proizvođača.
Knjigovodstveni program | Finansijski biro D.O.O. | Website Bureau US | Website Bureau UK| e-Dokumenta| Ordomo